19 dni po ślubie spojrzała na zdjęcia ślubne i nagle odkryła straszną prawdę

19 dni po ślubie spojrzała na zdjęcia ślubne i nagle odkryła straszną prawdę

¶roda, 21 grudzieñ 2016

Justice i Jeremy wzięli ślub w zeszłym roku. To był bajkowy ślub, który oboje na zawsze zapamiętają. Jednak przeznaczenie zadrwiło sobie z nich.

Niecałe trzy tygodnie po najszczęśliwszym dniu życia, Justice miała okropny wypadek samochodowy. Na szczęście przeżyła bez widocznych urazów zewnętrznych, ale lekarze szybko zauważyli, że niewyraźnie mówi i ma ogromne dziury w pamięci.

Nie pamiętała ostatnich 5 tygodni. Poza tym czuła się dobrze, ale czarna dziura szybko zaczęła psuć parze związek. Była załamana, gdy dowiedziała się, że wzięła wtedy ślub i nie pamięta tego. Spędziła cały dzień oglądając życzenia ze ślubu mając nadzieję, że coś sobie przypomni.

Jeremiemu było ciężko na to patrzeć, nie mógł jej pocieszyć. Wpadł na pewien pomysł, gdy pewnego dnia płakała oglądając życzenia: ponieważ to takie ważne dla Justice, miał zamiar przywołać wspomnienie… nawet, jeśli oznaczało to powtórzenie ślubu.

Jak wiadomo, ślub kosztuje czas i pieniądze. Gdy Jeremy wyjaśnił to znajomym, wielu go wsparło i udało się zebrać prawie 46,000 zł na odtworzenie ślubu.

Nic nie różniło się od pierwszego ślubu – dekoracje, menu, goście. Użył kart ślubnych jako wzoru, żeby wszystko wyglądało identycznie.

I dokładnie rok później, Justice znów była najszczęśliwszą kobietą na świecie!

Zdarza się, że pary rozpadają się w obliczu przeszkód. Ale Justice i Jeremy pokazują, że to nie koniec świata i warto walczyć o osoby, które kochamy.

Osiem lat temu mężczyźnie ukradziono psa, ale wreszcie znów są razem

Krowy długo były w stodole, ale wreszcie mogą wyjść na dwór, co uchwycono na nagraniu

9-latek codziennie gdzieś znika w ciągu dnia, zaciekawiony tata idzie za nim i odkrywa coś wzruszającego

Mąż dostrzega niezwykły szczegół na zdjęciu żony sprzed 18 lat

Priscilla wreszcie postanawia się podzielić prawdą – wyjawia, jak wyglądały ostatnie dni Elvisa Presleya

Kobieta ma niedługo urodzić – lekarze są zdziwieni, gdy widzą, co nosiła w brzuchu