19 dni po ślubie spojrzała na zdjęcia ślubne i nagle odkryła straszną prawdę

Justice i Jeremy wzięli ślub w zeszłym roku. To był bajkowy ślub, który oboje na zawsze zapamiętają. Jednak przeznaczenie zadrwiło sobie z nich.

Niecałe trzy tygodnie po najszczęśliwszym dniu życia, Justice miała okropny wypadek samochodowy. Na szczęście przeżyła bez widocznych urazów zewnętrznych, ale lekarze szybko zauważyli, że niewyraźnie mówi i ma ogromne dziury w pamięci.

Nie pamiętała ostatnich 5 tygodni. Poza tym czuła się dobrze, ale czarna dziura szybko zaczęła psuć parze związek. Była załamana, gdy dowiedziała się, że wzięła wtedy ślub i nie pamięta tego. Spędziła cały dzień oglądając życzenia ze ślubu mając nadzieję, że coś sobie przypomni.

Jeremiemu było ciężko na to patrzeć, nie mógł jej pocieszyć. Wpadł na pewien pomysł, gdy pewnego dnia płakała oglądając życzenia: ponieważ to takie ważne dla Justice, miał zamiar przywołać wspomnienie… nawet, jeśli oznaczało to powtórzenie ślubu.

Jak wiadomo, ślub kosztuje czas i pieniądze. Gdy Jeremy wyjaśnił to znajomym, wielu go wsparło i udało się zebrać prawie 46,000 zł na odtworzenie ślubu.

Nic nie różniło się od pierwszego ślubu – dekoracje, menu, goście. Użył kart ślubnych jako wzoru, żeby wszystko wyglądało identycznie.

I dokładnie rok później, Justice znów była najszczęśliwszą kobietą na świecie!

Zdarza się, że pary rozpadają się w obliczu przeszkód. Ale Justice i Jeremy pokazują, że to nie koniec świata i warto walczyć o osoby, które kochamy.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *