Rodzice pozwolili córce wybrać ubrania na szkolną sesję zdjęciową – zostali pochwaleni na Facebooku

Pozwalanie dzieciom na wybór ich własnych ubrań to ogromny rozwój dla dziecka i rodzica. Ubrania i styl to sposób na wyrażenie siebie i pozwalanie dzieciom na ich wybór pozwala im pokazać światu, kim są.
Jeśli chodzi o pozwalanie dzieciom na wybór ubrań, pojawiają się dyskusje o tym, co jest uważane za „akceptowalne” w miejscu publicznym. Jest to szczególnie omawiane przy okazji sesji zdjęciowych w szkole.

3-letnia Kaylieann Steinbach miała robione zdjęcia w żłobku i rodzice pozwolili jej samodzielnie wybrać ubrania. Z niecierpliwością czekali, żeby zobaczyć, co wybierze, a kiedy zbiegła po schodach z kostiumem Supermana, nie mogli się nie uśmiechnąć.

Niektórzy poprosiliby dziewczynkę o wybór czegoś innego na pierwszą sesję, ale rodzice Kaylieanns widzieli, jaka dumna i szczęśliwa jest ich córka z powodu wybranego ubioru. Pozwolili jej go zatrzymać.
Oto wynik sesji zdjęciowej, razem z peleryną i lalką Supermana.

Oto kolejny, idealny przykład tego, jak urocze i niewinne potrafią być dzieci. Nie dają się kontrolować normom społecznym i wymaganiom – po prostu robią to, co chcą.
Wszyscy możemy się czegoś nauczyć od małej Kaylieann i jej rodziców – podziel się tym postem, jeśli się zgadzasz!


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *