Zdenerwowana nastolatka obcina długie włosy – kończy się odważną transformacją

Gry jest się młodym i wciąż próbuje się odnaleźć, wielu wybiera eksperymentowanie z różnymi stylami. To jasne, że dziewczyna w poniższym filmiku jest gotowa na zmianę stylu, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie tak zdecydowana.

Po latach dbania o brązowe loki, odważna nastolatka postanowiła wyjść ze strefy komfortu. Bez konsultacji z fryzjerką, wzięła sprawy we własne ręce i podzieliła się tą zmianą ze światem.

Przeszła od bardzo długich włosów do króciutkich z wygolonymi bogami – niewiele osób by się na to zdecydowało. Pod koniec filmiku postanawia też pofarbować boki na różowo, wygląda prawie jak inna osoba!

„Naprawdę podnosi na duchu,” ktoś skomentował na Youtube. „To jej włosy, może obcinać je i farbować tak, jak chce. Nawet, jeśli wiedziało się, co zrobi, to i tak był dobry filmik. Myślę o tym, gdy za dużo obetnę – włosy odrastają. Ciesz się nimi, dopóki jesteś młody!”

To była odważna decyzja, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że zostanie z nią na długo… Ale musimy przyznać, że ostateczna fryzura dobrze pasuje do tej odważnej dziewczyny.