Zdenerwowana nastolatka obcina długie włosy – kończy się odważną transformacją

Zdenerwowana nastolatka obcina długie włosy – kończy się odważną transformacją

czwartek, 22 grudzieñ 2016

Gry jest się młodym i wciąż próbuje się odnaleźć, wielu wybiera eksperymentowanie z różnymi stylami. To jasne, że dziewczyna w poniższym filmiku jest gotowa na zmianę stylu, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie tak zdecydowana.

Po latach dbania o brązowe loki, odważna nastolatka postanowiła wyjść ze strefy komfortu. Bez konsultacji z fryzjerką, wzięła sprawy we własne ręce i podzieliła się tą zmianą ze światem.

Przeszła od bardzo długich włosów do króciutkich z wygolonymi bogami – niewiele osób by się na to zdecydowało. Pod koniec filmiku postanawia też pofarbować boki na różowo, wygląda prawie jak inna osoba!

„Naprawdę podnosi na duchu,” ktoś skomentował na Youtube. „To jej włosy, może obcinać je i farbować tak, jak chce. Nawet, jeśli wiedziało się, co zrobi, to i tak był dobry filmik. Myślę o tym, gdy za dużo obetnę – włosy odrastają. Ciesz się nimi, dopóki jesteś młody!”

To była odważna decyzja, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że zostanie z nią na długo… Ale musimy przyznać, że ostateczna fryzura dobrze pasuje do tej odważnej dziewczyny.

Apel wściekłej rowerzystki: „zrozumcie, że przez Was się boję!”

Hołd Kate dla Diany kilka godzin po porodzie – wiele osób przegapiło ten szczegół

Piosenka wybrana przez księdza wzrusza – Simon woła, że to ‚najpiękniejszy wybór’

Papuga patrzy na swoje maluchy i robi coś niesamowicie słodkiego

Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

Dziecko powoli raczkuje po podłodze, pies robi coś przesłodkiego!