Nikt nie chciał dziewczynki ze srebrnymi oczami – zdjęcie wszystko zmieniło

Nikt nie chciał dziewczynki ze srebrnymi oczami – zdjęcie wszystko zmieniło

sobota, 24 grudzieñ 2016

W 2014, Chris i Eryn Austin założyli już rodzinę z cudownym synem i uroczą córką. Nie planowali dalej powiększać rodziny, ale pewnego dnia zobaczyli coś, co na zawsze zmieniło ich życie.

Zobaczyli zdjęcie z sierocińca w Chinach, zdjęcie małej dziewczynki z szarosrebrnymi oczami.

Rodzina Austinów mieszka w Georgii, USA, i mimo że dwulatka ze zdjęcia była po drugiej stronie globu wiedzieli, że była ich córką. Podjęcie decyzji nie zajęło im wiele, postanowili pojechać do Chin, by ją adoptować.

Dziewczynka, później nazwana Primrose, urodziła się z wrodzoną jaskrą, która nie była leczona przez niemal dwa lata. Primrose jest niewidoma i ma uszkodzony słuch, ale Chris mówi, że „nie ma co się smucić”. Austinowie uważają, że Primrose jest idealna.

Proces adopcyjny zajął niemal 2 lata, ale w styczniu 2016 rodzina wreszcie mogła przywitać w domu Primrose Austin.

Gdy przyjechała do Stanów Zjednoczonych, dziewczynka ledwie potrafiła unieść głowę, nie wiedziała, jak jeść z butelki i nie wiedziała, jak to jest być kochaną. Ale dzięki cierpliwości i miłości Austinów, szybko się tego nauczyła.

Teraz Primrose celebrowała pierwsze święta Bożego Narodzenia ze swoją rodziną składającą się z mamy, taty, starszego brata i siostry.

Dobrze wiedzieć, że na świecie wciąż są dobre dusze, jak Austinowie. Zrobily wszystko, aby zmienić na lepsze życie Primrose, przy okazji poruszając serca wielu ludzi.

Życzymy rodzinie Austinów Wesołych Świąt i mamy nadzieję, że Primrose dostała wszystko, czego pragnęła – zasługuje na to!

Apel wściekłej rowerzystki: „zrozumcie, że przez Was się boję!”

Hołd Kate dla Diany kilka godzin po porodzie – wiele osób przegapiło ten szczegół

Piosenka wybrana przez księdza wzrusza – Simon woła, że to ‚najpiękniejszy wybór’

Papuga patrzy na swoje maluchy i robi coś niesamowicie słodkiego

Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

Dziecko powoli raczkuje po podłodze, pies robi coś przesłodkiego!