Nikt nie chciał dziewczynki ze srebrnymi oczami – zdjęcie wszystko zmieniło

Nikt nie chciał dziewczynki ze srebrnymi oczami – zdjęcie wszystko zmieniło

sobota, 24 grudzieñ 2016

W 2014, Chris i Eryn Austin założyli już rodzinę z cudownym synem i uroczą córką. Nie planowali dalej powiększać rodziny, ale pewnego dnia zobaczyli coś, co na zawsze zmieniło ich życie.

Zobaczyli zdjęcie z sierocińca w Chinach, zdjęcie małej dziewczynki z szarosrebrnymi oczami.

Rodzina Austinów mieszka w Georgii, USA, i mimo że dwulatka ze zdjęcia była po drugiej stronie globu wiedzieli, że była ich córką. Podjęcie decyzji nie zajęło im wiele, postanowili pojechać do Chin, by ją adoptować.

Dziewczynka, później nazwana Primrose, urodziła się z wrodzoną jaskrą, która nie była leczona przez niemal dwa lata. Primrose jest niewidoma i ma uszkodzony słuch, ale Chris mówi, że „nie ma co się smucić”. Austinowie uważają, że Primrose jest idealna.

Proces adopcyjny zajął niemal 2 lata, ale w styczniu 2016 rodzina wreszcie mogła przywitać w domu Primrose Austin.

Gdy przyjechała do Stanów Zjednoczonych, dziewczynka ledwie potrafiła unieść głowę, nie wiedziała, jak jeść z butelki i nie wiedziała, jak to jest być kochaną. Ale dzięki cierpliwości i miłości Austinów, szybko się tego nauczyła.

Teraz Primrose celebrowała pierwsze święta Bożego Narodzenia ze swoją rodziną składającą się z mamy, taty, starszego brata i siostry.

Dobrze wiedzieć, że na świecie wciąż są dobre dusze, jak Austinowie. Zrobily wszystko, aby zmienić na lepsze życie Primrose, przy okazji poruszając serca wielu ludzi.

Życzymy rodzinie Austinów Wesołych Świąt i mamy nadzieję, że Primrose dostała wszystko, czego pragnęła – zasługuje na to!

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje