Rodzice znaleźli syna z niemal odciętą głową – jego słuchawki pomagają im zrozumieć, co się stało

Rodzice znaleźli syna z niemal odciętą głową – jego słuchawki pomagają im zrozumieć, co się stało

wtorek, 3 styczeñ 2017

16-letni Bradley Willoughby z Australii uwielbia jeździć na motorze po farmie rodziców. To może być niebezpieczne samo w sobie, ale nie wiedział, że to jego telefon będzie stanowił największe niebezpieczeństwo.

Bradley zawsze słuchał muzyki w trakcie jazdy. Miał słuchawki w kasku, a telefon w kieszeni. Niestety, ale trafił na dziwną nierówność, a pedał utknął w ogrodzeniu. Połamał stopę i rozciął sobie brzuch w ten sposób.

Ale jeszcze większe szkody wyrządziły słuchawki. Kiedy Bradley wjechał w ogrodzenie, kabel zaczepił się o niego, ale słuchawki utknęły w jego uszach, pod kaskiem. Guma została zerwana, ale zaskakująco silne kable miedziane przetrwały. Niemal przecięły mu gardło. Ojciec musiał wyjąć je z gardła chłopca, aby mógł oddychać w czasie, gdy czekali na karetkę.

Bradley miał operowane nogi oraz szyję i w ciągu kilku miesięcy doszedł do siebie. Jest szczęśliwy, że udało mu się przetrwać.

Mimo, iż Bradley jest doświadczonym kierowcą, który zawsze ma na głowie kask, nie miał pojęcia, że słuchawki mogą go skrzywdzić.

Jego mama ma nadzieję, że wszyscy poznają historię jej syna i wyciągną z niej wnioski. Podziel się tym artykułem, aby ostrzec innych!

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje