Matka rodzi „Calineczkę” – 14 lat później świat jest zadziwiony jej przemianą

Matka rodzi „Calineczkę” – 14 lat później świat jest zadziwiony jej przemianą

wtorek, 10 styczeñ 2017

Kenadie Jourdin-Bromley z Ontario w Kanadzie lubi rysować, uprawiać sport i bawić się jak inne dzieci. Chodzi do szkoły i kocha swoich przyjaciół, ale jedna rzecz odróżnia ją od innych: ma tylko 99 cm wzrostu.

Urodziła się w lutym 2003 i ważyła jedynie 1100 gramów. Ma bardzo rzadką formę niedoboru wzrostu, którą ma tylko 100 osób na świecie. Jedna z pielęgniarek obecnych przy porodzie nadała jej piękny przydomek, „Calineczka”.

Przyszłość nie wyglądała zbyt kolorowo. Jej przypadłość może powodować różne komplikacje, takie jak problemy z oddychaniem, opóźniony rozwój i problemy trawienne. Nawet po urodzeniu miała uraz mózgu i lekarze obawiali się, że przeżyje tylko kilka dni.

Rodzice byli zrozpaczeni. Wybrali dla niej imię tego samego dnia, gdy się urodziła – Kenadie. Zrobili to, aby miała imię, gdyby poszła do nieba.

Przywieźliśmy ją do domu, aby tam umarła, bo tak powiedzieli nam lekarzem powiedziała matka, Brianne, Barcroft TV .

Dni mijały, ale mała dziewczynka była silna. Rodzice wkrótce zrozumieli, że poradzi sobie i przeżyje – mimo wszelkich przeciwności losu!
Mała dziewczynka jest cudem!

Minęło 14 lat, a ona z każdym dniem coraz bardziej zaskakuje. Jej ręce i nogi nie są do końca rozwinięte, ma trochę problemów z uczeniem się nowych rzeczy i ma tylko 99 cm wysokości, ale jest niesamowicie szczęśliwa i kochana!

Kenadie uwielbia jeździć na rolkach i grać w kręgle. Wkrótce nauczy się pływać i pójdzie do szkoły.

Kenadie mnie rozbawia. Ma dużo empatii i jeśli zatniesz się w palec, przytuli Cię. Ma zaraźliwy śmiech, który sprawia, że po prostu chcesz się z nią śmiać, powiedziała Barcroft TV pomocnica Kenadie, Jessica Putnam .

tummelisa8

Niestety Kenadie wciąż jest sprawdzana przez życie. Ma przed sobą wiele wyzwań, ale rodzina akceptuje każdy dzień takim, jakim jest.

Chcę, aby Kenadie była w przyszłości szczęśliwa, znajdowała rzeczy, które ją uszczęśliwiają i sprawiają, że się uśmiecha. Przeżywamy każdy dzień jak najlepiej możemy i jesteśmy gotowi na to, co przyniesie kolejny powiedziała Brianne Barcroft TV .

Poniżej możesz zobaczyć filmik z Kenadie. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Czy Ciebie też zachwyca cud „Calineczki”? Podziel się tym artykułem ze znajomymi, aby oni też się uśmiechnęli!

Mama kąpie rocznego synka w wybielaczu – teraz wyjaśnia, dlaczego to robi

Ten pies ze schroniska wyciąga nagle łapkę i zostaje uratowany w ostatniej chwili

Przez chwilę jest obawa, że mama-panda odrzuci młode, na szczęście jednak wygrywa instynkt

Zgubiona suczka nie widziała właściciela od 7 miesięcy – ich ponowne spotkanie jest wzruszające

Szokujące zdjęcia: pokazują prawdę stojącą za przejażdżkami na słoniach

Nauczycielka znajduje psa w plecaku uczennicy – powód wszystkich rozczulił