23-latka rodzi ‚zwykłe’ trojaczki – później jednak zauważa, że są „jedne na 200 milionów”

Becki-Jo i jej chłopak Liam mieszkają w Lvierpoolu, w Wielkiej Brytanii, wraz z córką Indianą. Rodzice chcieli, aby mała Indiana miała rodzeństwo, więc po jakimś czasie Becki-Jo zaszła w ciążę. Ale tym razem nie obyło się bez wielu niespodzianek, pisze Daily Mail .

becki-1
Instagram / beckijo92

Na początku ciąży Becki-Jo źle się czuła i miała silne bóle głowy. Wkrótce zrozumiała, że ta ciąża będzie zupełnie inna od poprzedniej. Pierwsze USG potwierdziło jej podejrzenia.

becki-2
Instagram / beckijo92

Becki-Jo dowiedziała się wtedy, że spodziewa się trojaczków, co całkowicie zaskoczyło ją i Liama.

becki-3
Instagram / beckijo92

Ciąża przebiegała standardowo i zarówno mama, jak i dzieci, czuli się bardzo dobrze. Ale w 31 tygodniu pojawiły się komplikacje – Becki-Jo zaczęła mieć skurcze, ale dzieci wciąż były zbyt małe, by się urodzić.

becki-4
Instagram / beckijo92

Wreszcie, chłopcy urodzili się przez cesarskie cięcie. Zostali nazwani Roman, Rocco i Rohan, i ważyli około 1.6 kg. Musieli zostać w szpitalu na 6 tygodni, zanim mogli pojechać do domu.

Już w domu, Becki-Jo i Liam zauważyli, że synowie wyglądają bardzo, bardzo podobnie. Identyczne bliźnięta są bardzo rzadkie i lekarze nic o tym nie powiedzieli. Mimo to, Becki-Jo postanowiła to zbadać.

becki-5
Instagram / beckijo92

Okazało się, że chłopcy naprawdę są identycznymi bliźniakami. To rzadki przypadek, szanse wynoszą około 1 na 200 milionów, pisze Daily Mail.

Rodzice mają czasem problem z rozróżnieniem synów, zwłaszcza, gdy śpią. Ale Becki-Jo wpadła na pomysł na ich odróżnienie, ponieważ chociaż wszyscy mają znamię, to jego kolor jest nieco inny. Kiedy nie śpią, łatwo zauważyć, że bliźniaki mają różne osobowości.

becki-7
Instagram / beckijo92

Starsza siostra Indiana jest bardzo dumna i cieszy się z nowego rodzeństwa.

becki-6
Instagram / beckijo92

Życzymy wszystkiego najlepszego bliźniakom i ich rodzinie.
Nie zapomnijcie podzielić się tymi uroczymi zdjęciami z przyjaciółmi!