Ojciec ma nową dziewczynę – matka napisała szczery list do świata

Ojciec ma nową dziewczynę – matka napisała szczery list do świata

¶roda, 9 sierpieñ 2017

Nie zawsze łatwo jest utrzymać razem rodzinę, często pojawiają się negatywne emocje.

Nikt nie czuje się dobrze podczas rozwodu, szczególnie dzieci, które mogą nie do końca rozumieć, co się dzieje. Często nie wiedzą, jak wyrazić swoje wątpliwości oraz to, jak się czują, gdy widzą, że rodzice się rozchodzą.

Historia ta opowiada o Brittney Johnson, Charlesie Swarzentruberze i ich córce Payton. Brittney i Charles postanowili się rozejść, a obecnie Charles jest w związku z Kaylą Imhoff. Córka Payton łączy dwie rodziny.

Często może to być trudna sytuacja, ale Brittney postanowiła zmienić to i podzieliła się też swoim zdaniem w poście na Facebooku. Jest to nieco niespodziewane, ale uważamy, że każde słowo jest wartościowe, bo podeszła do tego z rozsądkiem i miłością:


„Do wszystkich matek, które robią awanturę, gdy inna kobieta traktuje ich dziecko, jak swoje: Dlaczego nie jest to dokładnie to, czego chcecie?

Wielokrotnie modliłam się o taką kobietę, z którą związałby się ojciec mojej córki, ponieważ wiedziałam, że będzie wychowywana w dwóch domach.

Kayla była lepszym darem, niż mogłam sobie wymarzyć. Zaczęła szkołę dla pielęgniarek i Payton była pod ogromnym wrażeniem. Kayla zamówiła więc jej mini ubranie pielęgniarki.

Powiem Wam coś. Wychowuję silną, mądrą i uroczą dziewczynkę. I chcę, aby była w otoczeniu takich osób. Dziękuję, Kaylo, za pokazanie Payton, jak podążać za marzeniami, ciężko pracować i siedzieć do późna ucząc się do testu.

I dziękuję Kaylo za znalezienie czasu, by pojeździć z Payton na rowerze, albo ugotować coś, mimo bycia zestresowaną. Jesteś prawdziwym wzorem i fantastyczną dodatkową mamą. Jestem z Ciebie dumna!

Payton ma kilka osób, które ją kochają i czego więcej może chcieć mama? Przyjaźń ze mną i z Kaylą to coś, na co zasługuje Payton.”

Uważamy, że te słowa są bardzo rozsądne. Jeśli więcej osób decydowałoby się współpracować w rodzinie, dziecko czułoby się lepiej. Jak sądzisz?

Goście są w szoku, gdy zostawia pannę młodą przy ołtarzu – zaczynają się śmiać, gdy widzą, dokąd idzie

Atrakcyjny mężczyzna śpiewa piosenkę miłosną – jury jest pod wrażeniem od pierwszych sekund

Partner kobiety był jej niewierny – postanowiła spotkać się z jego kochanką

Chce iść do weterynarza z papugą – ale papuga wcale tego nie chce!

Pies upadł przed drzwiami – rodzina widzi wiadomość przy obroży i natychmiast dzwoni do sąsiada

Prosi dziewczynę o buziaka – ale kiedy ta nie odpowiada, nie możemy powstrzymać się od śmiechu