Kobieta była w ciąży, gdy jej mąż zmarł – zobaczyła zdjęcie, które trafiło prosto do jej serca

Kobieta była w ciąży, gdy jej mąż zmarł – zobaczyła zdjęcie, które trafiło prosto do jej serca

pi±tek, 11 sierpieñ 2017

Nigdy nie wiesz, co zaserwuje Ci życie i czasami dzieje się coś nieoczekiwanego – dobrego lub złego.

Amanda Snyder była szczęśliwą żoną Jessego i razem spodziewali się synka. Ale pewnego dnia stało się coś strasznego, Jesse zmarł w wypadku, pisze Huffingtonpost.

Jesse był na działce pary i przycinał drzewo, kiedy gałąź spadła, odbiła się od kolejnej i uderzyła go w głowę. Uraz był tak duży, że mężczyzna zmarł na miejscu.

Amanda została sama. Kiedy nadszedł czas na zdjęcia ciążowe, nie potrafiła wyobrazić sobie, że zrobi je bez ojca dziecka.

„Tak wiele straciłam, zostały mi tylko wspomnienia i zdjęcia. Można więc powiedzieć, że zdjęcia znaczą dla mnie wszystko,” kobieta powiedziała Huffingtonpost.

Z pomocą fotografki Shanny Logan Amandzie udało się dzielić szczęściem z mężem. Przy użyciu Photoshopa i magii, udało się umieścić Jessego na zdjęciach, a rezultat jest równie piękny, co smutny.

W czasie robienia zdjęć fotografka poprosiła Amandę o opowiedzenie o Jessiem oraz synu, który niedługo się urodzi, więc na zdjęciach naprawdę widać wszystkie uczucia.

Syn urodził się drugiego sierpnia i otrzymał imię Jameson. Życzymy Amandzie wszystkiego, co najlepsze i dziękujemy za podzielenie się niektórymi z cudownych zdjęć!

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje