Babcia widzi, że butelka z mlekiem jest ciemna – rozumie, o co chodzi, gdy widzi zielony krąg na dnie

Babcia widzi, że butelka z mlekiem jest ciemna – rozumie, o co chodzi, gdy widzi zielony krąg na dnie

¶roda, 11 pa¼dziernik 2017

Rodzina powinna oferować bezpieczeństwo i możliwość naładowania pozytywnej energii. Jednak nie wszyscy tego doświadczają, o czym przekonała się pewna babcia z Indiany.

Odwiedził ją syn, jego narzeczona i ich 11-tygodniowe dziecko. Oddwiedzali ją od czasu do czasu i czasami zostawali dłużej, aby pobyć z rodziną. Sarai Rodriguez-Miranda, 19-letnie ciocia małego dziecka, wciąż mieszkała w domu mamy i była niezadowolona z odwiedzin, podaje HuffPost .

Widząc jej nastawienie wobec brata i jego rodziny, kobieta zaczęła obawiać się najgorszego. W styczniu 2017, polegając na instynkcie macierzyńskim, przejrzała SMSy córki i załamała się.

Młoda kobieta napisała chłopakowi, że planuje zabić dziecko. Chciała zrobić to poprzez wymieszanie w butelce mleka z pokruszonymi tabletkami. SMSy były straszne, pisze PEOPLE:

”Rozgniotę kilka tabletek, bo postanowiła, że mogą zostać dłużej, i zabiję ich dziecko.”

Nastolatka wysłała też chłopakowi, który ją do tego zachęcał, zdjęcie moździerza i proszku otrzymanego ze zgniecenia tabletek, które są niebezpieczne dla dzieci.

Kobieta natychmiast poszła do lodówki i odkryła, że mleko w jednej z butelek wydaje się ciemniejsze. Potem odkryła na dnie zielony okrąg od tabletek, które zgromadziły się na dnie butelki i zrozumiała, że jej córka wykonała swój plan.

Pixabay / Tatlin

Pixabay / Tatlin

Zrobiła zdjęcia wszystkiego: butelek, moździerza, wiadomości, itd. Potem zawiozła dziecko do szpitala, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, a następnie pojechała na policję z zebranymi dowodami. Analiza zawartości butelki wyjawiła, że zawartość butelki mogłaby zabić dorosłego i potwierdziła, że nastolatka chciała zamordować dziecko.

W międzyczasie Sarai Rodriguez-Miranda cieszyła się widząc zniknięcie butelki, bo myślała, że jej plan zadziałał. Gdy dowiedziała się, że było inaczej, uciekła i znaleziono ją 28 września w Michigan. Postawiono jej zarzut planowania zabójstwa.

Na szczęście babcia odkryła, co się dzieje. Jest prawdziwą bohaterką, która uratowała wnuka donosząc na swoją córkę na policję. Słuchanie instynktów często jest dobre!

Osiem lat temu mężczyźnie ukradziono psa, ale wreszcie znów są razem

Krowy długo były w stodole, ale wreszcie mogą wyjść na dwór, co uchwycono na nagraniu

9-latek codziennie gdzieś znika w ciągu dnia, zaciekawiony tata idzie za nim i odkrywa coś wzruszającego

Mąż dostrzega niezwykły szczegół na zdjęciu żony sprzed 18 lat

Priscilla wreszcie postanawia się podzielić prawdą – wyjawia, jak wyglądały ostatnie dni Elvisa Presleya

Kobieta ma niedługo urodzić – lekarze są zdziwieni, gdy widzą, co nosiła w brzuchu