Matka zrobiła niewinne zdjęcie w sklepie – tysiące osób zwróciło uwagę na pewien szczegół

Matka zrobiła niewinne zdjęcie w sklepie – tysiące osób zwróciło uwagę na pewien szczegół

czwartek, 12 pa¼dziernik 2017

Gdy postanawiasz wyrazić swoją opinię publicznie powinieneś przygotować się na to, że osoby, które mają odmienne zdanie, nie zgodzą się z Tobą, chociaż obecnie często spotykamy się również z niekonstruktywną krytyką.

Blogerka Constance Hall wrzuciła na swoją stronę na Facebooku zdjęcie, która zainteresowało o wiele więcej osób, niż się spodziewała. Constance zabrała córkę na zakupy i zrobiła zdjęcie dające wgląd w codzienne życie mamy. Większość osób skupiła się jednak na czymś zupełnie innym.

Constance chodziło o to, że powiedziała córce, że nie może iść z nią do sklepu, bo ma dużo do kupienia. Ale, jak rodzice wiedzą, nie zawsze wychodzi tak, jak się chce.

Zamiast tego ludzie skoncentrowali się na tym, co miała w wózku.

Constance została skrytykowana przez ogrom innych matek, które uważały, że mają prawo wypowiadać się na temat tego, co kupuje do domu.

Chodziło nie tylko o to, CO kupiła, ale też JAK ułożyła produkty. Gorącą dyskusję wzbudził szczególnie chleb, który został ułożony tak, że uległby zgnieceniu.

W komentarzach doszło niemal do wojny, w której ludzie przerzucali się opiniami.

„Cholera. Bycie skrytykowaną przez inne mamy na stronie przeciwko krytykowaniu mam. Potem wszyscy atakują oceniające matki, chociaż Ty mówisz, że kobiety powinny trzymać się razem.”

”A gdyby wypiła butelkę szkockiej tak, jak chciałam po przeczytaniu komentarzy, to też byście mnie krytykowali. Banany, seler, marchewki i ziemniaki, cebula, czosnek, mandarynki i jabłka nie są widoczne na zdjęciu – nie pomyślałam o tym, by je uchwycić na zdjęciu. Kupuję też dużo owoców na rynku, a mama Denima przynosi dzisiaj owoce świeże owoce ze swoich drzewek. Czy powinnam wrzucić rachunek?”

Constance postanowiła usunąć negatywne komentarze i otrzymała wsparcie od innych, na przykład:

„Dlaczego ludzie uważają, że ostre ocenianie innych jest w porządku? Dlaczego wszystkie mamy są nagle najlepszymi matkami na świecie i wiedzą więcej, niż inne? ”

Zamiast oceniać starajmy się pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy swoje codzienne problemy. Powinniśmy pomagać sobie w potrzebie. Zgadzasz się?

Mama kąpie rocznego synka w wybielaczu – teraz wyjaśnia, dlaczego to robi

Ten pies ze schroniska wyciąga nagle łapkę i zostaje uratowany w ostatniej chwili

Przez chwilę jest obawa, że mama-panda odrzuci młode, na szczęście jednak wygrywa instynkt

Zgubiona suczka nie widziała właściciela od 7 miesięcy – ich ponowne spotkanie jest wzruszające

Szokujące zdjęcia: pokazują prawdę stojącą za przejażdżkami na słoniach

Nauczycielka znajduje psa w plecaku uczennicy – powód wszystkich rozczulił