Kobieta co noc spała obok pytona – on nagle przestał jeść, a weterynarz powiedział jej straszną prawdę

Kobieta co noc spała obok pytona – on nagle przestał jeść, a weterynarz powiedział jej straszną prawdę

wtorek, 14 listopad 2017

Przyznajemy, że poniższa historia jest legendą miejską. Skąd to wiemy? Znaleźliśmy taką informację na angielskiej stronie Metro .

Jednak nawet, jeśli należy do fikcji, to postanowiliśmy się nią z Tobą podzielić, ponieważ przekazuje ważne informacje, które mogą przydać się w życiu.

Historia opowiada o kobiecie, która co noc spała ze zwierzakiem w łóżku. Nie był to jednak zwykły zwierzak, jak pies lub kot, o nie, kobieta miała pytona. Pewnie już się domyśliłeś, że to nie jest najlepszy kompan do snu.

Aby poznać szczegóły musisz przeczytać poniższą historię. Miłego czytania!

Wikimedia

Oto, co się wydarzyło:

„Kobieta co wieczór kładła się do snu obok ukochanego węża. Gdy spała, pyton rozprostowywał się obok niej, od stóp do głów. Łączyło ich wiele miłych wspomnień, gdy pewnego dnia kobieta zauważyła, że coś jest nie tak.

Po kilku miesiącach pyton nagle przestał jeść. Kobieta martwiła się, więc zabrała go do weterynarza. Zazwyczaj jadł wszystko, co mu dała, a teraz w ogóle odmawiał jedzenia.

Kiedy weterynarz zapytał o to, jak wygląda życie węża, był zszokowany słysząc o tym, jak śpią.

Po dowiedzeniu się, że kobieta śpi obok węża, weterynarz zapytał, czy pyton prostuje się czasami na całą długość ciała. Ona potwierdziła.

Weterynarz wyjaśnił kobiecie, że wąż ją mierzy. Za każdym razem, gdy rozprostowuje się przy niej, jakby wykonywał jakieś ćwiczenie, to tak naprawdę przygotowuje się do dużego posiłku.

Weterynarz dodał, że wąz odmawia jedzenia, bo przygotowuje się na wielką ucztę – nią samą.

Okazało się, że wąż cierpliwie czekał na idealny moment, aby połknąć ofiarę, którą – w tym przypadku, była jego właścicielka.”

Flickr/Rayker

Czego możemy się nauczyć z tej historii?

1. Zwierzęta egzotyczne, takie jak gady i owady, to wyjątkowe pupile, która można trzymać w domu, jednak muszą znajdować się w klatce/akwarium/terrarium, zanim wyłączysz światło na noc!

2. Weterynarz z tej historii to przyjaciel, którego potrzebujesz w życiu, który powie Ci, gdy zrobisz coś niezwykle głupiego, co może zagrażać Twojemu życiu, a których nie jesteś świadom, bo zaślepiają Cię emocje. Bądź pokorny i słuchaj bliskich przyjaciół oraz ich rad!

Starsza suczka porzucona na polu z dopiskiem: „Nie potrzebuję psa”

Mężczyzna aresztowany za znęcanie się nad koniem – policji pomogła informacja od ludzi

Mężczyzna ratuje przed śmiercią ośmiornicę – ona robi coś niespodziewanego

29-latka myślała, że umrze – oto, jak wygląda po tym, jak schudła 104 kg

Chcesz tego lata uniknąć ugryzień kleszczy? Oto 3, proste sztuczki, które każdy powinien znać

Książę Harry spotyka w Afryce osieroconego chłopca – 14 lat później zaprasza go na swój ślub