Kot był traktowany, jak śmieć, dopóki nie przygarnął go mężczyzna, który zauważył, jak kochany jest

Kot był traktowany, jak śmieć, dopóki nie przygarnął go mężczyzna, który zauważył, jak kochany jest

czwartek, 7 grudzieñ 2017

Jakiś czas temu na ulicach New Jersey w USA znaleziono wychudzonego, 15-letniego kota. Companion Animal Health opowiada, jak go przygarnęli i przenieśli do Sierocińca dla zwierząt Voorhes, gdzie został przebadany.

Kot miał się dobrze i, ku zaskoczeniu pracowników, szybko okazało się, jak kochający jest. Bezdomne koty rzadko się tak zachowują, więc wiedzieli, że jest w nim coś wyjątkowego.

Nazwali go Barnaby, zrobili mu zdjęcia i wrzucili na Facebooka w nadziei, że znajdą dla niego nowy dom. Jednak ze względu na wiek Barnabiego i infekcję oczy, długo musiał czekać w schronisku.

Na szczęście zobaczyli go weterynarze Ed i Clara Sheehan. Natychmiast zgodzili się, że Barnaby potrzebuje mieć przy sobie weterynarza przez cały czas – więc postanowili go adoptować.

Skontaktowali się ze schroniskiem i kilka godzin później odebrali kota. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, a gdy Ed podniósł Barnabiego, kot nie chciał opuścić jego ramion.

Po powrocie do domu Ed i Clara ponownie zbadali kota. Wszystko wyglądało dobrze, a już kilka minut później Barnaby biegał po pomieszczeniach tak, jakby to zawsze był jego dom.

– Gdy myję podłogę w biurze, zawsze za mną chodzi i upewnia się, że nie ominęłam żadnego miejsca. Gdy praca zbliża się ku końcowi, zawsze siedzi mi na kolanach i sprawdza, czy dobrze wszystko wpisuję do systemu, mówi jedna z pracownic kliniki dla zwierząt.

Ed cieszy się, że Barnaby się u nich znalazł, a jego oczy prawdopodobnie się poprawią.

Barnaby ma teraz szansę na bezpieczne życie z ludźmi, którzy go kochają. Wszystkie koty zasługują na miłość – udostępnij, jeśli się z tym zgadzasz!

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje