Małe słoniątko pochodzi do mężczyzny i przytula się w niezwykle uroczy sposób

Małe słoniątko pochodzi do mężczyzny i przytula się w niezwykle uroczy sposób

czwartek, 7 grudzieñ 2017

Wszyscy wiedzą, czym jest słoń. Słonie można znaleźć w Afryce, na południe od Sahary oraz w Azji południowej i południowo-wschodniej. Są to największe żyjące zwierzęta lądowe. Do znaków szczególnych słoni należy między innymi trąba, którą wykorzystują do wielu różnych celów, zwłaszcza do chwytania rzeczy.

Ich kły służą z kolei do przesuwania obiektów, kopania lub jako broń podczas walki. Duże, oklapłe uszy pomagają kontrolować temperaturę ciała. Afrykańskie słonie mają większe uszy i zaokrąglony tył, a słonie indyjskie mają mniejsze uszy i opadający zad, podaje Wikipedia.

Na pewno są fascynującymi zwierzętami. Niewiele osób może powiedzieć, że przytulało się ze słoniem, ale mężczyzna z poniższego nagrania, które obejrzano około 800 000 razy, zrobił to.

Mężczyzna leży na ziemi, a słoniątko entuzjastycznie go przytula. Słonie należą do jednych z najinteligentniejszych zwierząt. Wiele cech i zachowań słoni wskazuje na wysoką inteligencję: żałoba po zmarłych, uczenie się, opieka nad dziećmi innych, naśladownictwo, humor, altruizm, umiejętność tworzenia i bawienia się, wykorzystanie narzędzi, współczucie, samoświadomość, świetna pamięć oraz, prawdopodobnie, pewien rodzaj języka.

Mężczyzna z poniższego filmiku jest przyjacielem słonia i cudownie się na nich patrz! Zobacz to sam poniżej, a jeśli Ci się spodobało, to nie zapomnij podzielić się artykułem z przyjaciółmi i rodziną na Facebooku!

Rolnik pisze wiadomość na śniegu za pomocą traktora i wkrótce wszyscy mu gratulują

Tata udekorował choinkę, ale dopiero, gdy zaczyna grać muzyka, robi się magicznie

10 razy, gdy właściciele uwiecznili reakcję psów na wizytę u weterynarza

Mężczyzna widzi pudełko w rowie – zjeżdża na pobocze i zauważa, że coś się porusza

Nikt nie chciał adoptować psa z chowu wsobnego: ale wreszcie znajduje kochający dom

Najlepsza porada świąteczna: „Sztuczka z monetą” zapobiega opadaniu igieł