Kobieta obserwuje mamę z córką w sklepie i nagle szepcze ‚Pożegnaj się z mamą’

Kobieta obserwuje mamę z córką w sklepie i nagle szepcze ‚Pożegnaj się z mamą’

pi±tek, 12 styczeñ 2018

Gdy stoi się w kolejce w sklepie, nieznajomi dosyć często odzywają się do dzieci. Najczęściej jest to przywitanie lub pochwała, które są niegroźne. Ale dla Amandy Cropsey Florczykowski z Longview w USA i jej córki, mogło się naprawdę źle skończyć. Kobieta ostrzega innych rodziców w poście na Facebooku.

Oto, co napisała:

„Stałam w kolejce w lokalnym sklepie. Wyjęłam córkę z wózka sklepowego i para przede mną zaczęła komentować, jak urocza jest moja córka, a potem kilkukrotnie zapytała o jej wiek. Najpierw myślałam, że to bariera kulturowa, ale szybko poczułam się niekomfortowo ze względu na dziwną mowę ciała kobiety oraz to, jak zbliżała się do mojego wózka i córki.

Gdy wzięłam córkę na ręce, kobieta zapytała, czy może ją potrzymać. Tym razem stała tak blisko, że moja córka wyciągnęła ręce do niej, zanim mogłam odpowiedzieć. Kobieta próbowała wziąć ode mnie córkę, mówiąc ‘pożegnaj się z mamą’.”

Amanda kontynuuje:

„Uznałam, że to dziwne stwierdzenie, więc nie puściłam córki. Próbowałam całkiem zabrać ją od kobiety, ale ona nie chciała jej puścić, musiałam użyć siły.

Miałam dziwne przeczucie co do całej sytuacji, do tego, że mnie zagadywali i całe wydarzenie trwało tylko chwilę. Gdy para przede mną skończyła zakupy, byłam zdenerwowana.

Kątem oka widziałam, że jakiś mężczyzna stoi sam przy zamkniętej kasie, bez zakupów. Był odwrócony w drugą stronę, ale patrzył na mnie przez ramię. Gapił się, to mało powiedziane. Śledził każdy mój ruch, więc spojrzałam mu prosto w oczy, aby wiedział, że jestem tego świadoma.”

Cała sytuacja była dziwna, więc Amanda postanowiła porozmawiać z kasjerką o ochronie sklepu, ponieważ dziwna para, która ją zagaiła, wydała jej się podejrzana.

Amandzie i jej córce udało się bezpiecznie wrócić do domu, gdzie Amanda zaczęła czytać o handlu żywym towarem i była w szoku widząc, jak wiele szczegółów zgadza się z tym, czego doświadczyła. Nie wiedziała, czy para na pewno chce porwać jej dziecko, ale była pewna, że coś było nie tak.

Aby uświadomić innych, napisała post na Facebooku, w którym dodała też rzeczy, o których warto pomyśleć:

„Porywacze często działają w grupach i polują w sklepach. Chociaż nie wydawało się, by para i ten mężczyzna robili razem zakupy, to jestem pewna, że byli zespołem.

Para kupiła tylko dwie, tanie rzeczy, które po prostu mogła zostawić na miejscu.

Kobieta kilkukrotnie stanęła zbyt blisko mnie. Dwukrotnie położyła ręce na moim koszyku. W tej sposób stworzyła ‘drogę’, która mogłam wyłożyć jedzenie, przez co moja uwaga była podzielona między dziecko,a zadanie (ale nie wyjęłam zakupów na taśmę, dopóki nie odeszli”.

Porywacze często idą za Tobą do samochodu i porywają dziecko, z którym się zapoznali wcześniej, gdy Ty wkładasz zakupy do auta.

Porywacze mogę pojechać za Toba do domu.”

Na szczęście Amanda szybko zareagowała w sklepie! Teraz pomóż jej dzielić się tymi ważnymi informacjami.

Mama kąpie rocznego synka w wybielaczu – teraz wyjaśnia, dlaczego to robi

Ten pies ze schroniska wyciąga nagle łapkę i zostaje uratowany w ostatniej chwili

Przez chwilę jest obawa, że mama-panda odrzuci młode, na szczęście jednak wygrywa instynkt

Zgubiona suczka nie widziała właściciela od 7 miesięcy – ich ponowne spotkanie jest wzruszające

Szokujące zdjęcia: pokazują prawdę stojącą za przejażdżkami na słoniach

Nauczycielka znajduje psa w plecaku uczennicy – powód wszystkich rozczulił