Mężczyzna mija na autostradzie trzy porzucone psy – natychmiast zatrzymuje się, by im pomóc

Mężczyzna mija na autostradzie trzy porzucone psy – natychmiast zatrzymuje się, by im pomóc

wtorek, 23 styczeñ 2018

Często zdarzają się rzeczy, których nie jesteś w stanie przewidzieć i właśnie tego doświadczył Andrei Matei. Po pożegnaniu z dziewczyną wracał do domu autostradą i nie spodziewał się spotkania, które nastąpiło.

Szybko jechał autostradą w Rumunii, gdy nagle zobaczył coś przed sobą. Nie wiedząc, co to, zwolnił. Zauważył, że coś porusza się przy drodze. Były to psy!

Opowiedział swoją historię The Dodo .

”Natychmiast się zatrzymałem i cofnąłem,” powiedział Matei. „Wysiadłem z samochodu i znalazłem trzy szczeniaki, radośnie skaczące przy moich nogach. Nie wiedziały, że groziła im śmierć.”

Nieco zaskoczony znaleziskiem, Andrei nie wiedział, co powinien zrobić. Szybko jednak zrozumiał, że jeśli je tam zostawi, szczeniaki długo nie pożyją.

Postanowił zabrać je ze sobą i przez najbliższe trzy godziny one mu towarzyszyły. Najpierw były dobrym towarzystwem, a potem zasnęły.

W domu, wciąż niepewny tego, co ma zrobić z nowymi mieszkańcami, Andrei wrzucił zdjęcia na Facebooka z krótkim opisem zdarzenia.

Znajomy poradził mu zadzwonienie do jego sąsiadki, który pomagała zwierzętom. Postanowili spotkać się u weterynarza i zobaczyć, co można zrobić z maluchami.

Psy zostały zbadane i szybko okazało się, że oprócz pcheł, nic im nie dolega. Weterynarz ocenił, że mają 4 do 5 tygodni.

Szczeniaki były bardzo przyjazne w stosunku do Andreia i weterynarza.

Oto, jak zakończyła się historia Andreia i szczeniąt:

”Wróciłem do domu po tym, jak obiecała mi, że szczeniaki będą miały dobrą opiekę i znajdzie im nowe domy,” mówi mężczyzna. „Po kilku tygodniach sprawdziłem i wszystkie szczeniaki miały nowe rodziny, były bezpieczne i szczęśliwe.”

Szczeniaki miały niesamowite szczęście, że spotkały właściwych ludzi we właściwym czasie, bo nie wiadomo, co inaczej by się z nimi stało. Zachęcamy do podzielenia się tą historią, jeśli też Cię rozczuliła. Chcemy też podziękować ludziom, którzy tak, jak Andrei, pomagają tym w potrzebie.

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje