Mężczyzna mija na autostradzie trzy porzucone psy – natychmiast zatrzymuje się, by im pomóc

Mężczyzna mija na autostradzie trzy porzucone psy – natychmiast zatrzymuje się, by im pomóc

wtorek, 23 styczeñ 2018

Często zdarzają się rzeczy, których nie jesteś w stanie przewidzieć i właśnie tego doświadczył Andrei Matei. Po pożegnaniu z dziewczyną wracał do domu autostradą i nie spodziewał się spotkania, które nastąpiło.

Szybko jechał autostradą w Rumunii, gdy nagle zobaczył coś przed sobą. Nie wiedząc, co to, zwolnił. Zauważył, że coś porusza się przy drodze. Były to psy!

Opowiedział swoją historię The Dodo .

”Natychmiast się zatrzymałem i cofnąłem,” powiedział Matei. „Wysiadłem z samochodu i znalazłem trzy szczeniaki, radośnie skaczące przy moich nogach. Nie wiedziały, że groziła im śmierć.”

Nieco zaskoczony znaleziskiem, Andrei nie wiedział, co powinien zrobić. Szybko jednak zrozumiał, że jeśli je tam zostawi, szczeniaki długo nie pożyją.

Postanowił zabrać je ze sobą i przez najbliższe trzy godziny one mu towarzyszyły. Najpierw były dobrym towarzystwem, a potem zasnęły.

W domu, wciąż niepewny tego, co ma zrobić z nowymi mieszkańcami, Andrei wrzucił zdjęcia na Facebooka z krótkim opisem zdarzenia.

Znajomy poradził mu zadzwonienie do jego sąsiadki, który pomagała zwierzętom. Postanowili spotkać się u weterynarza i zobaczyć, co można zrobić z maluchami.

Psy zostały zbadane i szybko okazało się, że oprócz pcheł, nic im nie dolega. Weterynarz ocenił, że mają 4 do 5 tygodni.

Szczeniaki były bardzo przyjazne w stosunku do Andreia i weterynarza.

Oto, jak zakończyła się historia Andreia i szczeniąt:

”Wróciłem do domu po tym, jak obiecała mi, że szczeniaki będą miały dobrą opiekę i znajdzie im nowe domy,” mówi mężczyzna. „Po kilku tygodniach sprawdziłem i wszystkie szczeniaki miały nowe rodziny, były bezpieczne i szczęśliwe.”

Szczeniaki miały niesamowite szczęście, że spotkały właściwych ludzi we właściwym czasie, bo nie wiadomo, co inaczej by się z nimi stało. Zachęcamy do podzielenia się tą historią, jeśli też Cię rozczuliła. Chcemy też podziękować ludziom, którzy tak, jak Andrei, pomagają tym w potrzebie.

Starsza suczka porzucona na polu z dopiskiem: „Nie potrzebuję psa”

Mężczyzna aresztowany za znęcanie się nad koniem – policji pomogła informacja od ludzi

Mężczyzna ratuje przed śmiercią ośmiornicę – ona robi coś niespodziewanego

29-latka myślała, że umrze – oto, jak wygląda po tym, jak schudła 104 kg

Chcesz tego lata uniknąć ugryzień kleszczy? Oto 3, proste sztuczki, które każdy powinien znać

Książę Harry spotyka w Afryce osieroconego chłopca – 14 lat później zaprasza go na swój ślub