wtorek, 13 luty 2018

13-letnia Danielle: „Jestem jedną z najbardziej znienawidzonych nastolatek na Instagramie”

Zawsze mówi się, że sukces ma swoje ciemne strony, a im ktoś jest popularniejszy, tym więcej ludzie mają do powiedzenia na jego temat. Można się spodziewać pozytywnych i negatywnych reakcji, a ci, którzy chociaż raz znaleźli się w centrum zainteresowania, doskonale o tym wiedzą.

Jest to rzeczywistość, w której żyje 13-letnia Danielle Cohn. Jej popularność rośnie odkąd skończyła 11 lat, ale oznacza to również dużo nienawiści, pisze Buzz Feed.

W wieku 11 lat odkryła aplikację Musical.ly, która szybko stawała się jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród młodzieży. Dzięki krótkim filmikom, na których tańczyła i ‘śpiewała’ szybko odniosła sukces, a dzisiaj ma ponad 10 milionów obserwujących w aplikacji i 1.8 miliona obserwujących na Instagramie.

To, co zaczęło się jako zabawa, szybko rozwinęło się w coś więcej i po tym, jak kilkukrotnie znalazła się na szczycie listy aplikacji, w październiku 2016 otrzymała pierwszą ofertę zarobienia pieniędzy na filmikach.

„Byłam zszokowana. Była taka młoda i zarabiałaby więcej, niż ja przez tydzień – o wiele więcej,” jej mama powiedziała Buzzfeed .

Kilka ofert sprawiło, że zarabiała więcej, niż jej mama pracując w dwóch miejscach. Większość została odłożona na przyszłą edukację Danielle.

Jednocześnie zaczęły pojawiać się wiadomości od hejterów, powstały też założone przez nich konta, które mają na celu jedynie szerzenie nienawiści wobec Danielle.

Użytkownicy wykorzystują jej zdjęcia i filmiki, i dodają do nich nienawistne oraz wulgarne podpisy, niektórzy mówią jej nawet, aby się zabiła. Danielle uważa, że jest bardziej nienawidzona, niż inne gwiazdy Musical.ly oraz młode osoby w mediach.

Wiele osób komentuje ubrania i zachowanie Danielle.

„Było mi przykro i nie umiałam z tym sobie poradzić. Gdy widzę to, co ludzie wrzucają nie chcę, aby i ona to zobaczyła,” mówi mama Danielle i wyznaje, że nie może powstrzymać się przed odpowiadaniem na niektóre z okropnych wiadomości.

?? I think I’ve become a target card because I grew very fast at Musical.ly and many are envious of it, „said Danielle to Buzz Feed .

Takie zachowanie nigdy nie jest akceptowalne i Instagram zamknął wiele z kont, które szerzyły nienawiść wobec Danielle. Na szczęście dziewczynka otrzymuje też wiele wsparcia, a jej mama Jen stara się uodpornić ją na ataki, co wydaje się działać.

”Mówi mi, ‘Nie martw się, jest ok, chcę to robić,’ więc pozwalam jej spełniać marzenia,” mówi Jen.

Tak trzymać, Danielle! Hejterów trzeba powstrzymać! Polub i udostępnij ten artykuł, jeśli się z tym zgadzasz!

Słoń znajduje zraszacz na trawie, nieoczekiwanie zaczyna się bawić

Złoty koń jest nazywany najpiękniejszym na świecie - naukowcy odkryli coś niesamowitego w jego sierści

3-letnie dziecko krzyczy przez 8 godzin lotu - pasażer nagrywa to i krytykuje zachowanie matki

Czy koty rozumieją, gdy są wołane? Oto odpowiedź na to pytanie

Bardzo prosty przepis na pyszne ciasto z jagodami z szybkim spodem

Policja uratowała psa, któremu podano narkotyki - zobacz jego reakcję, gdy widzi swojego gościa

Mężczyzna myślał, że widzi w rzece bobra - podchodzi bliżej i odkrywa coś okropnego

Zdjęcie nowonarodzonej córeczki pokazuje trud i radość po czterech latach prób in vitro

Kobieta dostała awans w pracy - partner postawił jej ultimatum, którego gorzko pożałował

Córka płacze bez przerwy - dzięki prostej sztuczce taty uspokaja się w mniej, niż 5 sekund

W pełni odnowione baraki są piękne na zewnątrz, ale poczekaj, aż zobaczysz salon!

Pracownicy szpitala oddają cześć ojcu, którego organy uratowały 50 żyć