13-letnia Danielle: „Jestem jedną z najbardziej znienawidzonych nastolatek na Instagramie”

13-letnia Danielle: „Jestem jedną z najbardziej znienawidzonych nastolatek na Instagramie”

wtorek, 13 luty 2018

Zawsze mówi się, że sukces ma swoje ciemne strony, a im ktoś jest popularniejszy, tym więcej ludzie mają do powiedzenia na jego temat. Można się spodziewać pozytywnych i negatywnych reakcji, a ci, którzy chociaż raz znaleźli się w centrum zainteresowania, doskonale o tym wiedzą.

Jest to rzeczywistość, w której żyje 13-letnia Danielle Cohn. Jej popularność rośnie odkąd skończyła 11 lat, ale oznacza to również dużo nienawiści, pisze Buzz Feed.

W wieku 11 lat odkryła aplikację Musical.ly, która szybko stawała się jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród młodzieży. Dzięki krótkim filmikom, na których tańczyła i ‘śpiewała’ szybko odniosła sukces, a dzisiaj ma ponad 10 milionów obserwujących w aplikacji i 1.8 miliona obserwujących na Instagramie.

To, co zaczęło się jako zabawa, szybko rozwinęło się w coś więcej i po tym, jak kilkukrotnie znalazła się na szczycie listy aplikacji, w październiku 2016 otrzymała pierwszą ofertę zarobienia pieniędzy na filmikach.

„Byłam zszokowana. Była taka młoda i zarabiałaby więcej, niż ja przez tydzień – o wiele więcej,” jej mama powiedziała Buzzfeed .

Kilka ofert sprawiło, że zarabiała więcej, niż jej mama pracując w dwóch miejscach. Większość została odłożona na przyszłą edukację Danielle.

Jednocześnie zaczęły pojawiać się wiadomości od hejterów, powstały też założone przez nich konta, które mają na celu jedynie szerzenie nienawiści wobec Danielle.

Użytkownicy wykorzystują jej zdjęcia i filmiki, i dodają do nich nienawistne oraz wulgarne podpisy, niektórzy mówią jej nawet, aby się zabiła. Danielle uważa, że jest bardziej nienawidzona, niż inne gwiazdy Musical.ly oraz młode osoby w mediach.

Wiele osób komentuje ubrania i zachowanie Danielle.

„Było mi przykro i nie umiałam z tym sobie poradzić. Gdy widzę to, co ludzie wrzucają nie chcę, aby i ona to zobaczyła,” mówi mama Danielle i wyznaje, że nie może powstrzymać się przed odpowiadaniem na niektóre z okropnych wiadomości.

?? I think I’ve become a target card because I grew very fast at Musical.ly and many are envious of it, „said Danielle to Buzz Feed .

Takie zachowanie nigdy nie jest akceptowalne i Instagram zamknął wiele z kont, które szerzyły nienawiść wobec Danielle. Na szczęście dziewczynka otrzymuje też wiele wsparcia, a jej mama Jen stara się uodpornić ją na ataki, co wydaje się działać.

”Mówi mi, ‘Nie martw się, jest ok, chcę to robić,’ więc pozwalam jej spełniać marzenia,” mówi Jen.

Tak trzymać, Danielle! Hejterów trzeba powstrzymać! Polub i udostępnij ten artykuł, jeśli się z tym zgadzasz!

Mama kąpie rocznego synka w wybielaczu – teraz wyjaśnia, dlaczego to robi

Ten pies ze schroniska wyciąga nagle łapkę i zostaje uratowany w ostatniej chwili

Przez chwilę jest obawa, że mama-panda odrzuci młode, na szczęście jednak wygrywa instynkt

Zgubiona suczka nie widziała właściciela od 7 miesięcy – ich ponowne spotkanie jest wzruszające

Szokujące zdjęcia: pokazują prawdę stojącą za przejażdżkami na słoniach

Nauczycielka znajduje psa w plecaku uczennicy – powód wszystkich rozczulił