4 nastolatków tańczy do piosenki z lat 60 i zaczyna szaleć, gdy muzyka się zmienia

4 nastolatków tańczy do piosenki z lat 60 i zaczyna szaleć, gdy muzyka się zmienia

wtorek, 13 luty 2018

Lata nauki to szansa dla wielu osób, aby sprawdzić swoje talenty i wypróbować nowe dyscypliny lub sporty. Dzieci i nastolatkowie mogą brać udział w różnych warsztatach, próbować swoich sił w teatrze i tańcu. Koniec roku to z kolei szansa na pokazanie wszystkim swojej innej strony.

Bohaterami poniższego filmiku są licealiści, którzy postanowili stworzyć oryginalną choreografię na studniówkę. Ich występ został hitem internetu i wszyscy ich pochwalili. 4 ubranych w brązowe spodnie, białe koszule i szelki nastolatków zaczyna od ‘Stand By Me’ od legendarnego Bena E. Kinga.

Ale po chwili piosenka zmienia się w ‘Let’s Twist Again’ i wszystkim opadają szczęki. Nazwana ‘New Evolution Dance’ choreografia ta może zostać uznana za hołd dla ‘Ewolution of Dance’ (‘Ewolucja tańca’), jednego z pierwszych filmików YouTube, które zostały hitem internetu, a w którym Jason Laipply pokazywał kilka stylów tanecznych.

Nastolatkowie z filmiku naprawdę postarali się o to, by style były różnorodne, i bawią się do rytmów piosenek z lat 60, 70 i 80. Różne gatunki, ale genialne wyczucie rytmu i fantastyczny pokaz. Dają z siebie wszystko, aby zabawić publiczność!

8 zdjęć rodzin, które udowadniają, że genetyka potrafi być myląca

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Kangur jest zbyt szybki i łamie mu szczękę, nim on może wystrzelić

Kobiecie towarzyszy jej pies, z którym robi niesamowite show

Kochana psia mama interweniuje w samą porę, ratując odrzucone prosiątko

Dziewczyna zaczyna kopać psa na plaży, natychmiast tego żałuje