Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

Fryzjer powiedział rudemu mężczyźnie, aby zapuścił brodę i to zmieniło jego życie

poniedzia³ek, 19 luty 2018

To tylko trochę włosów na twarzy, ale broda naprawdę działa cuda – zapytaj tylko 33-letniego Brytyjczyka Gwilyma.

W 2006 Gwilym Pugh miał 21 lat i dopiero co założył swoją własną firmę ubezpieczeniową w swojej londyńskiej sypialni. Firma nieźle sobie radziła, ale długie godziny pracy zaczęły odbijać się na nim. Prowadził niezdrowy tryb życia, a ze względu na uraz kolana, nie mógł ćwiczyć.

„Miałem sporą nadwagę, pracowałem dwanaście godzin dziennie i cierpiałem z powodu urazu, przez który nie mogłem ćwiczyć,” Gwilym powiedział Daily Mail .

21-letni Gwilym nie tylko sprzedawał ubezpieczenia, ale też interesował się muzyką. Wraz ze znajomym założył zespół folkowy i z tego powodu, oraz dlatego, że jego fryzjer mu to zasugerował, postanowił zapuścić brodę.

Gwilym zaczął się powoli zmieniać, na zewnątrz i w środku. Jego broda rosła, a on zaczął lepiej jeść i ćwiczyć. Największą zmianę zauważył po tym, jak przestał siedzieć przez całe dnie przy biurku.

„Najlepszym dla mojego zdrowia było to, że przestałem siedzieć przez dziewięć do dziesięciu godzin dziennie.”

W ciągu pięciu lat Gwilymowi udało się zrzucić 40 kg, założył też konto na Instagramie. Zaczął wrzucać tam swoje zdjęcia, a kiedy krawiec Nathan Palmer znalazł jego konto, coś zaczęło się zmieniać.

Zapuszczenie brody stało się początkiem kariery jako model, a dzisiaj 33-letni Gwilym dziękuje za to fryzjerowi.

Oto, jak mężczyzna dziś wygląda:

33-latek jest modelem w agencji AMCK Models i pracował z takimi markami, jak Vans, Diesel i marka Davida Beckhama, House 99.

Dzięki wyjątkowemu wyglądowi Gwilym podróżuje teraz po całym świecie i dzieli się zdjęciami ze swoich podróży z ponad 230 000 obserwujących go na Instagramie osób.

Ale pomimo dosyć ekskluzywnego życia, Gwilie stara się twardo stąpać po ziemi i być wdzięcznym za szansę, którą otrzymał.

„Miałem dużo szczęścia, że udało mi się zrobić karierę w tym zawodzie mając tyle lat. Staram się nie dać omamić temu wszystkiemu, a moja dziewczyna bardzo mi w tym pomaga.”

Trochę włosów na twarzy, a wszystko się zmieniło; dla Gwilyma zarost był tym, czego potrzebował, aby zmotywować się do działania.

„Jestem szczęśliwszy i zdrowszy, niż sądziłem, że to możliwe i robię rzeczy, o których nawet nie próbowałem marzyć,” powiedział Daily Mail.

Mama kąpie rocznego synka w wybielaczu – teraz wyjaśnia, dlaczego to robi

Ten pies ze schroniska wyciąga nagle łapkę i zostaje uratowany w ostatniej chwili

Przez chwilę jest obawa, że mama-panda odrzuci młode, na szczęście jednak wygrywa instynkt

Zgubiona suczka nie widziała właściciela od 7 miesięcy – ich ponowne spotkanie jest wzruszające

Szokujące zdjęcia: pokazują prawdę stojącą za przejażdżkami na słoniach

Nauczycielka znajduje psa w plecaku uczennicy – powód wszystkich rozczulił