Mąż dostrzega niezwykły szczegół na zdjęciu żony sprzed 18 lat

Mąż dostrzega niezwykły szczegół na zdjęciu żony sprzed 18 lat

wtorek, 20 marzec 2018

Na początku marca pewien mężczyzna przeglądał album u teściowej, gdy znalazł zdjęcie swojej żony sprzed 18 lat. Kiedy przyjrzał się mężczyźnie w tle ze zdziwieniem zauważył, że wygląda bardzo znajomo.

Para, pan Ye i pani Xue, poznali się w 2011 w chińskim Chengdu. Zakochali się, wzięli ślub i mieli dzieci, bliźniaczki. Po narodzinach córek, para zastanawiała się, kogo bardziej przypominają. Podczas wizyty u teściowej, pan Ye przeglądał album ze zdjęciami, szukając starych zdjęć żony, gdy odkrył coś niezwykłego, napisał The Independent.

„Spojrzałem na zdjęcie, na którym moja żona stała przed May Fourth Square i zobaczyłem za nią mężczyznę. Rozpoznałem w nim siebie,” mężczyzna powiedział Chengdu Business Daily .

Zdjęcie zrobiono w czerwcu 2000, gdy pani Xue była z mamą na wakacjach w chińskim mieście Qingdao. W tym samym czasie pan Ye, nieświadomy tego, że jedenaście lat później przeznaczenie sprawi, że się poznają, był na wycieczce w tym samym mieście.

„Gdy zobaczyłem zdjęcie byłem zaskoczony i miałem gęsią skórkę na całym ciele. Też robiłem wtedy zdjęcie, tylko pod innym kątem,” pan Ye powiedział Sina News.

Pan Ye znalazł swoje zdjęcie i pokazał je żonie, która była równie zaskoczona, widząc 17-letniego pana Ye w niebieskiej koszulce oraz czarnych spodniach, pozującego do zdjęcia.

Daily Mail podaje, że pani Xue była zachwycona „siłą przeznaczenia” i uznaje zdjęcia za cud.

Para mówi, że będzie trzymać zdjęcia w bezpiecznym miejscu i planuje też powrót tam, aby tym razem zrobić wspólne zdjęcie.

„Gdy dzieci będą starsze, pojedziemy do Qingdao i znów zrobimy tam zdjęcie,” pan Ye powiedział The Independent.

Apel wściekłej rowerzystki: „zrozumcie, że przez Was się boję!”

Hołd Kate dla Diany kilka godzin po porodzie – wiele osób przegapiło ten szczegół

Piosenka wybrana przez księdza wzrusza – Simon woła, że to ‚najpiękniejszy wybór’

Papuga patrzy na swoje maluchy i robi coś niesamowicie słodkiego

Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

Dziecko powoli raczkuje po podłodze, pies robi coś przesłodkiego!