Priscilla wreszcie postanawia się podzielić prawdą – wyjawia, jak wyglądały ostatnie dni Elvisa Presleya

Priscilla wreszcie postanawia się podzielić prawdą – wyjawia, jak wyglądały ostatnie dni Elvisa Presleya

wtorek, 20 marzec 2018

Piosenki Elvisa Presleya wciąż są żywe tak, jak i wspomnienie o nim. Wciąż porusza i inspiruje ludzi, co dowodzi, że naprawdę był fenomenalnym artystą.

Elvis przez sześć lat był mężem Priscilli Presley i słynna para często gościła w wiadomościach na całym świecie. W związku z filmem dokumentalnym o jednym z najlepszych artystów na świecie, Priscilla postanowiła wreszcie opowiedzieć o ostatnich dniach jego życia.

„Ludzie próbowali coś zrobić, ale nie mieli żadnej szansy. On wiedział najlepiej,” Priscilla powiedziała according to Masslive podczas festiwalu South African South American.

Elvis Presley nazywany jest królem rock’n’rolla i naprawdę nim był.

Sprzedał na świecie ponad miliard nagrań, co sprawia, że jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów od lat. Miał niesamowity talent, a jego osobowość była wyjątkowa. Fani z całego świata tęsknią za nim.

Niestety, ale 16 sierpnia 1977 został znaleziony martwy. Autopsja wykazała, że zmarł z powodu niewydolności serca.

„Wiedział najlepiej”

W szczerej rozmowie związanej z filmem dokumentalnym o Elvisie „The Searcher”, Priscilla opowiedziała, że uzależnienie spowodowało śmierć artysty oraz o tym, że ludzie w jego otoczeniu próbowali mu pomóc, ale nie udało im się.

„Ludzie mówią, ‘Dlaczego nikt nic nie zrobił?’ Ale to nie prawda. Ludzie dookoła niego próbowali pomóc. Ale Elvisowi nie mówiło się, co ma robić. Po prostu się nie mówiło. Zostałbyś wykopany. Ludzie próbowali coś zrobić, ale nie mieli żadnej szansy. On wiedział najlepiej,” Priscilla powiedziała Masslive.

Uzależnienie Elvisa zaczęło się, gdy był w wojsku, gdzie zaczął brać różne tabletki.

„Dawali żołnierzom tabletki, żeby nie zasypiali,” wyjawia Priscilla.

Priscilla i Elvis byli małżeństwem przez sześć lat, między 1967 a 1973. Kobieta potwierdza, że jej były mąż miał poważne problemy ze snem. Tabletki nasenne pomagały, ale też rujnowały go.

„Gdy wieczorem bierzesz tabletki nasenne, to potrzebujesz też czegoś, aby potem być na chodzie,” mówi.

Dokument opowiada o mrocznych stronach

Dokument „Elvis Presley: The Searcher” został wyreżyserowany przez Thoma Zimny i jego premiera przewidywana jest na 15 kwietnia. Opowiada zarówno o mrocznych stronach jego życia, jak i o tych przyjemniejszych.

„Najważniejsze są uczucia, które wywoływał muzyką. Bardzo się w nią wczuwał i nigdy się nie poddał. Jest tu wiele smutku, ale też wiele pięknych rzeczy do pokazania,” Thom Zimny powiedział People .

To tragiczne, że Elvis odszedł w wieku 43 lat, ale mimo tak krótkiego życia, zostawił po sobie coś wspaniałego i jego muzyczne dziedzictwo trwa do dziś.

Zawsze będziemy za nim tęsknić, ale nigdy o nim nie zapomnimy – oto Elvis Presley!

Apel wściekłej rowerzystki: „zrozumcie, że przez Was się boję!”

Hołd Kate dla Diany kilka godzin po porodzie – wiele osób przegapiło ten szczegół

Piosenka wybrana przez księdza wzrusza – Simon woła, że to ‚najpiękniejszy wybór’

Papuga patrzy na swoje maluchy i robi coś niesamowicie słodkiego

Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

Dziecko powoli raczkuje po podłodze, pies robi coś przesłodkiego!