Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

Ciężarna suczka pitbulla wkrótce urodzi – para podejmuje ważną decyzję widząc USG

¶roda, 25 kwiecieñ 2018

Chris i Mariesa wiodą szalone życie w domu pełnym psów. Mimo to postanowili otworzyć serca i drzwi dla kolejnego psa, podaje Little Things.

Pracownicy schroniska powiedzieli, że suczka wkrótce urodzi, więc dom będzie wypełniony jeszcze większą ilością psów. Ale para nie wahała się ani sekundy, bo była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Zabrali ją do domu, dali imię Storie, a potem zawieźli do weterynarza i dowiedzieli się, że suczka spodziewa się 12 szczeniąt.

Youtube

Storie miała ciche i bezpieczne miejsce w domu pary, a oni przygotowywali się do rozwiązania, które miało być za jakiś czas. Ale szczeniaki nie dały na siebie czekać.

Jedynie 18 godzin po tym, jak Storie znalazła się w nowym domu, urodziła 12 zdrowych szczeniąt. Tak, jakby tylko czekała na wydostanie się ze schroniska, aby urodzić w bezpiecznym miejscu.

Wszystkie szczeniaki mają teraz nowe, kochające domy, a Storie zamieszkała z przyjacielem Chrisa, ponieważ para uznała, że otrzyma tam więcej uwagi. Obejrzyj poniższy filmik i podziel się nim ze znajomymi, jeśli też zrobiło Ci się cieplej na sercu!

Starsza suczka porzucona na polu z dopiskiem: „Nie potrzebuję psa”

Mężczyzna aresztowany za znęcanie się nad koniem – policji pomogła informacja od ludzi

Mężczyzna ratuje przed śmiercią ośmiornicę – ona robi coś niespodziewanego

29-latka myślała, że umrze – oto, jak wygląda po tym, jak schudła 104 kg

Chcesz tego lata uniknąć ugryzień kleszczy? Oto 3, proste sztuczki, które każdy powinien znać

Książę Harry spotyka w Afryce osieroconego chłopca – 14 lat później zaprasza go na swój ślub