poniedziałek, 20 sierpień 2018

3-letnie dziecko krzyczy przez 8 godzin lotu - pasażer nagrywa to i krytykuje zachowanie matki

Dzieci i środki transportu, zwłaszcza samoloty, to gorący temat. Niektóre zachowują się, jak małe aniołki, a inne z kolei są bardzo niegrzeczne, krzyczą, płaczą i wyją bez przerwy. Osoby lecące Lufthansą z Niemiec do New Jersey przeżyły piekło podczas lotu.

Większość osób ma nadzieję, że nie będzie siedzieć przy dziecku podczas lotu – nadzieje te nie spełniły się w przypadku pasażerów z poniższego nagrania, gdy zobaczyli, że 3-letni chłopiec uczyni ich lot niezapomnianym; w złym tego słowa znaczeniu.

Shane Townley chciał podzielić się tym, więc nagrał podróż. Nagranie obejrzano ponad 6 milionów razy i spotkało się też z krytyką niektórych. Widać na nim, jak chłopiec wdrapuje się na siedzenia, uderza w sufit, biega po samolocie i krzyczy. Krzyczy coraz głośniej, podczas lotu, przed odlotem i w drodze do wyjścia.

Lot, opisany został przez Shane’a i wielu użytkowników Internetu jako piekielny, a nagranie pokazuje też, że matka dziecka była przytłoczona jego zachowaniem. Łagodnie prosiła, aby się uspokoił i poprosiła też stewardessę, aby włączyła wifi, aby chłopiec mógł skorzystać z tabletu (co uspokoiło go na kilka minut). Pasażerowie włożyli zatyczki do uszu i starali się ignorować sytuację.

Niektóre osoby skomentowały, że dzieci teraz spędzają za dużo czasu korzystając z tabletów i smartfonów i rodzice nie cieszą się takim samym szacunkiem, co kiedyś. Ale pewna kobieta, Nama Winston, skrytykowała na swoim blogu Mamamia nie chłopca czy jego matkę, ale pasażerów, a zwłaszcza Shane’a Townleya.

Blogerka twierdzi, że pasażerowie mają prawo krytykować matkę, ale pokazuje to brak empatii z ich strony. Gdyby niektórzy z pasażerów starali się w jakiś sposób pomóc kobiecie z dzieckiem, być może sytuacja wyglądałaby inaczej.

Linie lotnicze Lufthansa powiedziały, że pracownicy zrobili wszystko, aby pomóc mamie i pasażerom.

Niezależnie od wszystkiego, 8-godzinny lot musiał wydawać się wiecznością dla wszystkich. Rzeczywiście piekielna podróż!

Słoń znajduje zraszacz na trawie, nieoczekiwanie zaczyna się bawić

Złoty koń jest nazywany najpiękniejszym na świecie - naukowcy odkryli coś niesamowitego w jego sierści

Czy koty rozumieją, gdy są wołane? Oto odpowiedź na to pytanie

Bardzo prosty przepis na pyszne ciasto z jagodami z szybkim spodem

Policja uratowała psa, któremu podano narkotyki - zobacz jego reakcję, gdy widzi swojego gościa

Mężczyzna myślał, że widzi w rzece bobra - podchodzi bliżej i odkrywa coś okropnego

Zdjęcie nowonarodzonej córeczki pokazuje trud i radość po czterech latach prób in vitro

Kobieta dostała awans w pracy - partner postawił jej ultimatum, którego gorzko pożałował

Córka płacze bez przerwy - dzięki prostej sztuczce taty uspokaja się w mniej, niż 5 sekund

W pełni odnowione baraki są piękne na zewnątrz, ale poczekaj, aż zobaczysz salon!

Pracownicy szpitala oddają cześć ojcu, którego organy uratowały 50 żyć

Gwiazdy Grease spotykają się po 40 latach - dochodzi do pocałunku Olivii i Johna