środa, 8 sierpień 2018

Pies ociera się o brzuch ciężarnej i ciągle na niego patrzy - ona rozumie, że coś jest nie tak

Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele, ale także najlepsi ochroniarze, którzy wydają się mieć intuicję nie z tej ziemi. Historia Alhanny Butler jest niesamowita, jej suczka Keola dwukrotnie udowodniła, że ma wyjątkowe umiejętności, które uratowały życie Alhanny.

Alhanna i jej mąż Ricky pragnęli dziecka. Pewnego dnia kobieta zrobiła test, ale wyszedł on negatywnie – a przynajmniej tak myśleli, i wyrzucili go przed wyjściem z domu. Kiedy jednak wrócili, zobaczyli, że Keola wygrzebała test ze śmietnika. Ku ich zaskoczeniu, wynik na nim był pozytywny.

W czasie ciąży Alhannę zaczęły boleć plecy, ale jej lekarz był pewien, że to wina ciąży i nie dzieje się nic złego. Kiedy jednak Keola zaczęła dziwnie się zachowywać, była zdenerwowana. Gdy Alhanna udostępniła zdjęcie psa na Facebooku, jej mama zadzwoniła zmartwiona. Była pewna, że pies próbuje jej powiedzieć, że coś jest nie tak, więc Alhanna postanowiła ponownie odwiedzić szpital.

Miała szczęście, ponieważ zemdlała w szpitalu i jej życie było zagrożone. Gdyby czekała dłużej możliwe, że nie przeżyłaby.

W organizmie Alhanny znaleziono odporne na antybiotyki bakterie, miała infekcję nerek, która mogła ją zabić. Dzięki temu, że otrzymała pomoc na czas, dało się uratować ją oraz dziecko. Kilka miesięcy później urodził się mały Lincoln.

„Jestem pewna, e gdyby nie Keola, to dzisiaj nie byłoby tu ani mnie, ani Lincolna,” Alhanna powiedziała Mirror i dodała:

„Gdy lekarze odesłali mnie do domu mówiąc, że wszystko jest w porządku, ona tylko siedziała i intensywnie się na mnie patrzyła, co naprawdę mnie przestraszyło.

Potem mama zadzwoniła i powiedziała, ‘Słuchaj swojego psa, próbuje Ci coś powiedzieć.’ Okazało się, że miała rację, to ocaliło nasze życia. Keola jest najcudowniejszym psem i dzięki niej wciąż tu jestem.”

Rasa akita amerykańska jest znana z opiekuńczości i dobrej intuicji, ale Alhanna nie spodziewała się, że będzie zawdzięczać Keoli życie.

Psy po raz kolejny pokazują, jak cudowne potrafią być dla ludzi i mają umiejętności, których nigdy byśmy się po nich nie spodziewali. Każdego dnia psy na całym świecie robią niesamowite rzeczy, które niezwykle nas poruszają. Udostępnij ten artykuł, jeśli zgadzasz się, że psy naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi człowieka!

Słoń znajduje zraszacz na trawie, nieoczekiwanie zaczyna się bawić

Złoty koń jest nazywany najpiękniejszym na świecie - naukowcy odkryli coś niesamowitego w jego sierści

3-letnie dziecko krzyczy przez 8 godzin lotu - pasażer nagrywa to i krytykuje zachowanie matki

Czy koty rozumieją, gdy są wołane? Oto odpowiedź na to pytanie

Bardzo prosty przepis na pyszne ciasto z jagodami z szybkim spodem

Policja uratowała psa, któremu podano narkotyki - zobacz jego reakcję, gdy widzi swojego gościa

Mężczyzna myślał, że widzi w rzece bobra - podchodzi bliżej i odkrywa coś okropnego

Zdjęcie nowonarodzonej córeczki pokazuje trud i radość po czterech latach prób in vitro

Kobieta dostała awans w pracy - partner postawił jej ultimatum, którego gorzko pożałował

Córka płacze bez przerwy - dzięki prostej sztuczce taty uspokaja się w mniej, niż 5 sekund

W pełni odnowione baraki są piękne na zewnątrz, ale poczekaj, aż zobaczysz salon!

Pracownicy szpitala oddają cześć ojcu, którego organy uratowały 50 żyć