sobota, 18 sierpień 2018

Pracownicy szpitala oddają cześć ojcu, którego organy uratowały 50 żyć

Życie nie jest spokojną rzeką i wszystko może się zmienić dosłownie w sekundę. 19 czerwca życie rodziny zmieniło się całkowicie, gdy tymczasem 50 nieznajomych otrzymało piękne wieści.

19 czerwca zmarł Cletus Schnieders. Ojciec 3 dzieci jadł kolację, gdy nagle zaczął się krztusić kawałkiem mięsa. Gdy jego żona weszła do pokoju i zrozumiała, co się dzieje, jej mąż upadł na ziemię.Natychmiast zadzwoniła po karetkę i starała się go resuscytować. Cletus został przewieziony do szpitala, ale nigdy nie odzyskał przytomności. Dwa dni po wypadku stwierdzono zgon, a rodzina i znajomi byli w szoku, o czym Carrie powiedziała ScaryMommy.

Cletus był dawcą organów i Carrie postanowiła uszanować jego życzenie. Dzięki temu 50 osób otrzymało organy, co zmieniło ich życie. Szpital Mercy West, poruszony historią tej pary, postanowił zorganizować piękne i wzruszające pożegnanie, aby uhonorować Cletusa.

150 osób, pracownicy, przyjaciele i rodzina spotkali się i ustawili na korytarzu, aby uhonorować Cletusa, którego ciało miało zostać przewiezione na blok operacyjny, aby pobrać organy.

Carrie była w szoku, gdy zobaczyła ten piękny gest wsparcia. Powiedziała:

„Przejście korytarzem było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Przyjaciele i bliscy piszą do mnie i mówią, że udział w tym był dla nich zaszczytem i że była to najbardziej wzruszająca chwila ich życia.”

Carrie zrobiła zdjęcie nie wiedząc, że zostanie ono hitem internetu. Jakiś czas potem, co można zobaczyć w filmiku poniżej, spotkała Johna Mock, ojca czwórki dzieci, który otrzymał nową wątrobę i chciał spotkać się z rodziną Cletusa, aby podziękować im i złożyć wyrazy współczucia.

Carrie zgodziła się na spotkanie i zaprosiła też jego bliskich na tę ważną chwilę. Rodziny planują pozostać w kontakcie. Sytuacja ta jest dla rodziny Cletusa niezwykle trudna, ale spotkanie Johna pomogło im w pogodzeniu się z rzeczywistością.

Słoń znajduje zraszacz na trawie, nieoczekiwanie zaczyna się bawić

Złoty koń jest nazywany najpiękniejszym na świecie - naukowcy odkryli coś niesamowitego w jego sierści

3-letnie dziecko krzyczy przez 8 godzin lotu - pasażer nagrywa to i krytykuje zachowanie matki

Czy koty rozumieją, gdy są wołane? Oto odpowiedź na to pytanie

Bardzo prosty przepis na pyszne ciasto z jagodami z szybkim spodem

Policja uratowała psa, któremu podano narkotyki - zobacz jego reakcję, gdy widzi swojego gościa

Mężczyzna myślał, że widzi w rzece bobra - podchodzi bliżej i odkrywa coś okropnego

Zdjęcie nowonarodzonej córeczki pokazuje trud i radość po czterech latach prób in vitro

Kobieta dostała awans w pracy - partner postawił jej ultimatum, którego gorzko pożałował

Córka płacze bez przerwy - dzięki prostej sztuczce taty uspokaja się w mniej, niż 5 sekund

W pełni odnowione baraki są piękne na zewnątrz, ale poczekaj, aż zobaczysz salon!

Gwiazdy Grease spotykają się po 40 latach - dochodzi do pocałunku Olivii i Johna